Sitemiz Onbinlerce sayfa ve özgün fotoğraf içermektedir. Aradığınıza kolay ulaşmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz! - Please use this search for thousands of articles from our site

Gönderen Konu: Trabzon'da Çiğ köfte  (Okunma sayısı 3260 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

  • Macukali
  • Yönetici
  • Lahana Turşusu
  • *****
  • İleti: 9511
  • Cinsiyet: Bay
    • Karadeniz Bölgesi
    • E-Posta
Trabzon'da Çiğ köfte
« : Nisan 22, 2009, 04:50:27 ÖÖ »
Ticari duyuru ve reklam amaçlı mesajları foruma asmıyorum. Karadeniz'de sadece Karadeniz mutfağına ilişkin menüler satılmıyor kiiddialı kebapçılar olduğunu biliyorum. Şimdi de çiğ köfteciler Marmara Bölgesi'nden sonra Karadeniz pazarına girme yarışındalar bunlardan birisinin gönderdiği maili -ve ekte fotoğrafları-yayınlıyorum.

CESA Çiğköfte Türkiyede 67. Şubesini Trabzonda açtı. Karadenizlilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan CESA, Samsun, Zonguldak, Artvin’den sonra şimdi de Trabzonda…
“Acının lezzete dönüştüğü nokta” acı rüzgarı karadenizde estirmeye devam ediyor. Trabzon acının yeni noktası olmaya aday…
Trabzon Merkez Şubemiz, Kalkınma Mah. A.Saruhan Caddesi No:17/A da hizmete girmiştir. Gerekli tüm bilgiyi; 0462 325 23 72 nolu telefondan alabilirsiniz.
CESA HAKKINDA
Günümüzde gıda sektörünün hızla gelişen alanı olan çiğköfte yapımına yeni bir soluk getiren Cesa Çiğköfte ve Gıda Maddeleri Pazarlama ve Sanayi Limitet Şirketi 2007 yılında Cem Sarıkaya tarafından kurularak ticaret hayatına gözlerini açmıştır. Hızla yayılan ve rağbet gören Cesa Çiğköfte Şubat 2008 tarihinden itibaren ülkemizde bayileşme çalışmalarına başlamıştır. Franchising sistemiyle bugün Edirne’den Konya’ya, Zonguldak’tan Ankara’ya, Afyon’dan Tekirdağ’a, çok yakın bir tarihte Ankara ve İstanbul da aileye katılacak yeni fertleri ile büyümeye devam etmektedir. 
   Cesa Çiğköfte markası olarak geçmişten gelen tecrübe ve emeklerimiz bayilerimizin ilgi ve alakaları neticesinde, uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkardığımız damak tadı daha fazla bayi vasıtasıyla nihai tüketiciye ulaşma gayreti içerisindedir.
   Bu amaçla güvenilir, güler yüzlü, modern ve sağlıklı hizmet sunarken, yasalar ve kalite yönetim sistemi şartları doğrultusunda, hizmet alan ve verenlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmak, sürekli yenilenerek çağı yakalamak prensibiyle çalışmaktayız.
   Amacımız güçlü, güvenilir, geleceğe umutla bakan, samimi ve ticari alanda sürekli kazanan bir CESA AİLESİ oluşturmaktır. Bu aile; hijyen ve kaliteye önem verme, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma, güler yüzlü hizmet, sürekli daha iyisini müşterisine ulaştırma ilkelerine sımsıkı bağlıdır.
İstanbul Hadımköy’de Gıda Mühendisleri kontrolünde, uzman kadro ile hijyenik ortamlarda üretilen, İSO 9001, İSO 22000, HSCCP, Marka Tescil Belgesi, Tarım Bakanlığı Üretim İzin Belgesi v.b. sahip olan ürünlerimiz özel vakumlu paketlerle, frigolu araçlar vasıtasıyla bayilere sevk edilmektedir.
Şirketimiz yatırımlarını sürdürerek devam etmektedir. Yakında kamuoyunu yapacağız yeni yatırımlarla bilgilendireceğiz. Krize meydan okuyarak ve yeni ürün çeşitleriyle sektörde yerini sağlamlaştıran CESA emin adımlarla ilerlerken 5 bölgede 67 bayisi ve Kipa, Carrefour gibi satış ortaklarıyla ve görüşmeleri devam eden perakende devleriyle satış ağını genişletmektedir.
“homo sum humani nil ame alienum” (insanım, insani olan hiçbir şeye yabancı değilim)

Sosyal medyada takip etmek için tıklayın:
Facebook: https://www.facebook.com/ozhan.ozturk.16
Twitter: https://twitter.com/0zhan0zturk
İnstagram: http://instagram.com/macukali/
Facebook Karalahana grup: https://www.facebook.com/groups/karalahanacom/?fref=ts

Karalahana Karadeniz Forum

Trabzon'da Çiğ köfte
« : Nisan 22, 2009, 04:50:27 ÖÖ »